У Нігерії активізувалася лихоманка: померли вже 16 осіб

Більшість жертв зверталися за медичною допомогою не до лікарів, а до знахарів

У Нігерії активізувалася лихоманка: померли вже 16 осіб
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На юго-востоке Нигерии зафиксировали вспышку смертельной инфекционной болезни – желтая лихорадка уже унесла жизни 16 человек.

Как передает НАРОДНАЯ ПРАВДА, об этом сообщает Xinhua.

Loading...

Издание отмечает, что первый случай заболевания смертельной болезнью был зафиксирован еще 15 июля в штате Ебоньи.

По словам медиков, быстрому распространению болезни способствовало то, что большинство жертв обращались за помощью не к врачам, а к знахарям.

Как утверждают власти, последние две недели эксперты-медики, в том числе специалисты Нигерийского центра контроля над заболеваниями, работают над тем, чтобы остановить эпидемию.

Нагадаємо, на початку серпня в Україні з’явилися нові випадки зараження  кіром. За період з 27 липня по 2 серпня зафіксовано 160 нових випадків захворювання серед дорослих та 127 випадків серед дітей. Найбільша кількість хворих зафіксована у місті Києві (32 дорослих і 8 дітей), Вінницькій (7 дорослих та 14 дітей), Київській (13 дорослих і 6 дітей) та Чернівецькій областях (10 дорослих і 11 дітей).

Нагадаємо, що кір та краснуха мають схожі симптоми – підвищення температури та поява плямистих висипів на шкірі, лікарі розповіли, як розрізнити ці два гострих інфекційних захворювання.

Крім того, на Сумщині виявили пацієнта, хворого  на туляремію. Це серйозне інфекційне захворювання,  від якого в Україні немає вакцини. Інфекція вражає лімфатичну систему, шкіру, селезінку. У хворого різко підвищується температура до 38-40 градусів, збільшуються лімфовузли. Заразитися можна через воду або продукти, які позначили гризуни, а також від комахи, яка вкусила хвору тварину, а потім – людину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...