Зеленський у Житомирі представив главу ОДА та зажадав масових звільнень

Брат Віталія Бунечка очолює один з департаментів «Укрнафти», яка знаходиться під операційним управлінням групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова

Зеленський у Житомирі представив главу ОДА та зажадав масових звільнень
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, нового голову обласної адміністрації глава держави представив під час своєї робочої поїздки в область.

Loading...

Віталій Бунечко  народився в 1973 році. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки та Академію Служби безпеки України. До призначення працював першим заступником начальника головного управління – начальником управління (з дислокацією в Маріуполі Донецької області) Головного управління регіонального органу СБУ.

“Громадське” пише, що рідний брат Віталія Бунечка – В’ячеслав працює начальником одного з департаментів «Укрнафти», яка знаходиться під операційним управлінням групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Він також представляв інтереси «Укрнафти» в судових суперечках з Національним антикорупційним бюро.

Нагадаємо, Володимир Зеленський сьогодні, 12 серпня, бере участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину. Під час робочої поїздки Зеленський вже вимагав звільнення начальника СБУ в Житомирській області та інших посадових осіб поліції та прокуратури в Житомирській області через бурштинові схеми. Одночасно з цим, доповідаючи президенту, глава обласного управління СБУ заявив, що на сьогодні в області вилучено понад 15 тонн бурштину.

Зеленський у Житомирі представив главу ОДА та зажадав масових звільнень

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський заявив, що земельну реформу в Україні повинні провести до кінця 2019 року, а ринок сільськогосподарських земель має запрацювати вже з 2020 року.

У команді президента України Володимира Зеленського планують ліквідувати відразу кілька міністерства в уряді, а на їх базі створити одне.

Джерело: Народна Правда
загрузка...