Росія готує вторгнення в Україну: розкрито цинічний план

Найбільш небезпечним є варіант повномасштабного застосування військової сили з боку РФ

Росія готує вторгнення в Україну: розкрито цинічний план
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Помічник керівника Офісу президента Іван Апаршин розповів про можливий план подальших дій Росії на території Донбасу. Він попереджає, що потрібно бути готовим до того, що РФ може використати авіацію і ядерну зброю.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Радіо Свобода.

На думку експертів, найбільш небезпечним є варіант повномасштабного застосування військової сили з боку РФ. Реалізація цього сценарію буде проводитися в найкоротші терміни для мінімізації опору.

Для того, щоб знищити важливі військові та економічні цілі, Росія може використовувати і авіаційні удари. Кількість літаків тактичної авіації, які розташовані поблизу кордонів з Україною досягає 500 одиниць, військових вертольотів – більше 300.

“Я переконаний на сто відсотків, що перший етап ‒ це проведення повномасштабної повітряної операції. Там бере участь не тільки авіація. Там беруть участь і ракетні війська і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби. Вони від цього не відмовилися. Ми до цього повинні готуватися і говорити про це відкрито”, – повідомив Іван Апаршин, помічник керівника Офісу президента України.

Другий етап – сухопутна операція. За інформацією розвідки, ще в 2018 році Росією були зосереджені на прикордонних з Україною територіях, а також на окупованих територіях більше 80 000 військовослужбовців. З 2016 року були створені три нові мотострілкові дивізії в Південному військовому окрузі Росії.

“Вони сьогодні відмовляються від бригадної системи управління і переходять на дивізійну систему. Вони відмовилися від оперативних командувань і перейшли на військові округи знову. У них створені два оперативно-стратегічних напрямки. Все це говорить про те, що ця угруповання військ готується до війни”, ‒ повідомив Апаршин.

Він також не виключає, що Росія буде використовувати і менш потужні ядерні боєзаряди – нестратегічні. На даний момент на території окупованого півострова Крим знаходяться 5 кораблів, 6 підводних човнів, ще 12 бомбардувальників, які здатні перевозити ракети з ядерним боєзарядом.

За інформацією розвідки, РФ може бути здійснено 3000 пусків високоточних ракет.

Нагадаємо, на Донеччині продовжують обстріли позицій підрозділів ООС. У понеділок, 12 серпня, бойовики порушили режим припинення вогню 10 разів, в результаті обстрілу один військовослужбовець отримав поранення.

Джерело: Народна Правда