Як швидко заснути: медики поділилися дієвою порадою

Заснути і виспатися допоможе тепла ванна перед сном з температурою води 40-43 градуси

Як швидко заснути: медики поділилися дієвою порадою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Недосипання – небезпечний процес для нашого організму. Однак, страждаючи безсонням, люди нехтують простими порадами. Вчені розповіли, як поліпшити якість сну допоможе гаряча ванна.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють Подробности.

Loading...

Результати досліджень, оприлюднені американськими експертами, показали, що гаряча ванна допомагає швидше засинати.

Проаналізувавши дані, отримані під час експериментів, дослідники зробили висновок, що прийнята перед сном ванна позитивно впливає на швидкість засинання. За словами вчених, температура води повинна становити 42 градуси за Цельсієм, а проводити процедуру варто за годину до сну.

За годину до засинання знижується температура тіла людини, що сигналізує організму про необхідність лягати спати. Гаряча ванна стимулює процеси терморегуляції людини, що допомагають підготувати його до природного сну. Однак можуть бути і протипоказання. Обов’язкова консультація з лікарем перед використанням даного методу.

Нагадаємо, фінські профспілки прийшли до висновку, що денний сон в середині робочого процесу плідно позначається не тільки на продуктивності співробітників, але і на фінансовому добробуті фірми. Зараз у Хельсінкі дуже популярно дозволяти співробітниками офісів поспати 30-60 хвилин, навіть наймають спеціальних тренерів, які допомагають людям швидко розслаблятися.

Зазначимо, є цілий список причин, по яких постійно хочеться спати. Багато з цих причин можна самостійно усунути, поліпшивши тим самим свій стан. Лікар-невролог Олексій Сиделковский озвучував причини, через які люди постійно хочуть спати.

До слова, вчені з Великобританії, Фінляндії і Швеції встановили, що людину мучать кошмари ночами через дисбаланс між двома областями мозку в лівій і правій півкулях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...