Жахливе вбивство дівчинки під Одесою: підозрюваний може уникнути в’язниці

Миколі Тарасову призначили психіатричну експертизу

Жахливе вбивство дівчинки під Одесою: підозрюваний може уникнути в’язниці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський районний суд міста Одеси призначив стаціонарну психіатричну експертизу Миколі Тарасову, якого підозрюють у вбивстві 11-річної мешканки райцентру Іванівка Дар’ї Лук’яненко, скоєному в червні 2019 року.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “ФАКТИ“.

У  постанові суду, яку виніс суд,  зазначено: «Направити до Одеського обласного центру психічного здоров’я для проходження комплексної стаціонарної судової психолого-психіатричної експертизи для встановлення психічного стану фігуранта кримінального провадження в момент вчинення ним злочину».

Жахливе вбивство дівчинки під Одесою: підозрюваний може уникнути в’язниці

Клопотання про проведення огляду подав слідчий і підтримав прокурор. Підозрюваний і його захисник проти експертизи не заперечували.

Як відзначили в прокуратурі області, відповідна документація підготовлена, експертиза буде проведена найближчим часом.

Нагадаємо, страшне вбивство одинадцятирічної Дар’ї Лук’яненко сталося в Одеській області в червні цього року.  У вбивстві дівчинки підозрюють 22-річного Миколи Тарасова.

Дівчинка зникла 13 червня по дорозі на заняття танцювального гуртка. Батькам Даші Лук’яненко подзвонив невідомий, який вимагав 10 тисяч доларів за інформацію про дівчинку.

Додамо, що  суд заарештував Миколу Тарасова, який є підозрюваним у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко, без права внесення застави.  Обурені ураїнці пропонують не лише посадити, але і каструвати злочинця.

Нагадаємо також, 21 червня, в Іванівці поховали 11-річну Дарину Лук’яненко, якій зізнався у вбивстві її сусід – 22-річний Микола Тарасов.

Джерело: Народна Правда