Абітурієнтам продовжили вступну кампанію: що потрібно знати

Профтехам дозволили набирати студентів до 1 вересня, а якщо буде недобор - до 1 жовтня

Абітурієнтам продовжили вступну кампанію: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заклади профосвіти можуть продовжити прийом заяв до 1 жовтня, якщо матимуть недобір студентів у групи для навчання за кошти регіонального або державного бюджету. Основний набір абітурієнтів має завершитись до 1 вересня. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти та науки.

Loading...

Разом  з тим, закладам профосвіти надається можливість провести додатковий набір вступників, у разі невиконання регіонального або державного замовлення.

“Йдеться про набір на окремі професії або спеціальності в межах ліцензованого обсягу закладу”, – зазначили в МОН.

Загалом у 2019 році виділено 123 315 бюджетних місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту.

Нагадаємо, вступна кампанія 2019 року в Україні ствртувала 1 липня. З 1 липня абітурієнти реєстрували електронні кабінети, через які з 10 по 22 число цього місяця  подавали заяви до вузів. На бюджет в цьому році потраплять 182 600 осіб.

Раніше в  Міністерстві освіти і науки України розповіли про намір зробити обов’язковим після бакалаврату ЗНО з іноземної мови. При вступі на магістратуру обов’язковим буде володіння англійською мовою на рівні В2, для його підтвердження необхідно скласти Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Нагадаємо також,  Міністерство освіти і науки спільно з Пенсійним фондом почали роботу над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників вузів і профтехучилищ. Система дозволить відстежувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників з прив’язкою до закінченого навчального закладу та аналізувати перспективи університету або профтехучилищ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...