Чорна бухгалтерія Партії регіонів. Пінчука викликали на допит

Чорна бухгалтерія Партії регіонів. Пінчука викликали на допит
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українського олігарха Віктора Пінчука, екс-медийника якого призначив своїм радником президент Володимир Зеленський, викликають до Генпрокуратури 27 серпня. Бізнесмен виступить як свідок по справі про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У середу, 14 серпня, на сайті Генпрокуратури опублікували повістку Віктору Пінчуку. Олігарху потрібно з’явитися 27 серпня 2019 року в 11:00 в управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Планується проведення “процесуальних дій з його участю в якості свідка в кримінальному провадженні від 19 серпня 2016 року”.

За інформацією джерела, виклик на допит Віктора Пінчука пов’язаний з розслідуванням справи про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.

Раніше, в 2016 році Назар Холодницький, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, заявив, що у цій справі планують допитати близько 100 осіб.

НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що найдорожчий в світі приватний будинок належить українцям. Це маєток дружини українського олігарха Віктора Пінчука і дочки другого президента України Леоніда Кучми Олени Пінчук.

Нагадаємо, що представники Генеральної прокуратури України повідомили, що генпрокурор Юрій Луценко не повідомив, скільки витратив на свій відпочинок у Франції.

Джерело: Народна Правда