Кусають за руки і ноги: на Львівщині страждають від нашестя змій

Постраждалі знаходяться у стані середнього ступеня важкості

Кусають за руки і ноги: на Львівщині страждають від нашестя змій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Львівській області плазуни стали помітно агресивнішими.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА у Facebook, у вівторок, 13 серпня, через укуси змій у області було госпіталізовано четверо постраждалих.

Зокрема повідомляється, що близько 14:45 до Сколівської центральної районної лікарні у стані середнього ступеня важкості, був госпіталізований мешканець с. Головецько Сколівського району 1961 року народження, якого змія вкусила в ліву стопу.

Того ж дня близько 16:10, у Сколівську ЦРЛ у стані середнього ступеня важкості, була госпіталізована мешканка с. Довжки Сколівського району 1963 року народження, яку змія вкусила в праву руку.

Близько 21:55 до тієї ж лікарні доставили мешканку с. Криве Сколівського району 1975 року народження, яку змія вкусила в палець правої руки. Пацієнтка знаходиться у стані середнього ступеня важкості.

Окрім того, близько 23:10  у Сколівську ЦРЛ у стані середнього ступеня важкості, був госпіталізований мешканець сел.Славське Сколівського району 1959 року народження, якого змія вкусила в праву ногу.

Обставини подій встановлюються.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у львівській школі стався витік газу. Різкий запах газу поширився на території школи та у приміщенні фойє. 437 дітей, які були присутні у школі, було евакуйовано на територію церкви.

Також ми повідомляли, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що робити, якщо вас укусила змія. За словами в.о. міністра, отрута гадюки має геморагічну дію, а це означає, що вона діє на серцево-судинну систему і згортання крові. Тому при зустрічі з цими рептиліями потрібно вести себе вкрай обережно.

 

Джерело: Народна Правда