Лікарі застерегли від надмірного вживання меду

Лікарі застерегли від надмірного вживання меду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У середу, 14 серпня, відзначається Медовий Спас, однак, на думку лікарів, з медом варто бути обережним. Експерти розповіли про його щоденну норму, яка не принесе шкоди.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росзми.

На думку лікаря-терапевта і дієтолога Олени Тихомирової, користь меду перебільшують. Для того, щоб від меду отримати дійсну користь, доведеться з’їсти його в дуже великій кількості. Через те, що мед дуже солодкий, зробити це буде не просто. Тих, хто зважився перевірити себе на стійкість, дієтолог попереджає, що їсти цей продукт у великих кількостях шкідливо – в ньому багато вуглеводів, тому він дуже калорійний.

Олексій Буеверов, доктор медичних наук, професор кафедри поліклінічної терапії Сеченовского університету, переконаний, що для того, щоб не нашкодити організму, потрібно їсти не більше двох столових ложок меду в першій половині дня, але і це за умови, що ви ведете активний спосіб життя.

Він попереджає, що також є небезпечним поєднання меду з алкоголем. Так, медовуха може стати причиною цирозу печінки. Причина в тому, що надмірне її вживання запускає процес жирового зміни печінки, що провокує запалення.

На думку лікарів, варто віддавати перевагу меду в сотах, тому що він на 100% натуральний.

Вони попереджають, що користь чаю з медом при хворобі – міф. Вся справа в тому, що в гарячій воді мед втрачає свої корисні властивості. Допомогти він може тільки через те, що є натуральним джерелом гарного настрою, в якому потребують хворі.

НАРОДНА ПРАВДА розповідала про традиції і прикмети, про які потрібно знати, щоб правильно провести Медовий Спас.

Нагадаємо, нідерландські вчені визначили оптимальну тривалість відпочинку для працюючих людей.

Джерело: Народна Правда