На українців чекає справжня магнітна буря – вже озвучено дату

Бурі 1 класу здатні впливати на енергетичні системи

На українців чекає справжня магнітна буря – вже озвучено дату
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця опублікувала свіжий прогноз магнітних бур на серпень і початок вересня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за прогнозом, у найближчі дні, 14 та 15 серпня, українцям нема чого побоюватися, магнітосфера буде досить спокійною.

Loading...

Однак на початку вересня на нас чекає магнітна буря. Фізики прогнозують, що до кінця серпня магнітосфера буде спокійною, але 1 вересня на жителів Землі чекає магнітна буря рівня G1 – слабка буря.

На українців чекає справжня магнітна буря – вже озвучено дату

На українців чекає справжня магнітна буря – вже озвучено дату

У Лабораторії також нагадали, що одна з найпотужніших магнітних бурь за останні роки була зареєстрована 14 травня 2019 року. Буря носила загальнопланетний характер – реєструвалася на всіх географічних долготах. Збурення магнітного поля були спрогнозовані, однак не повинні були перевищити мінімального першого рівня за п’ятибальною шкалою. При цьому магнітна буря всупереч прогнозу, досягла рівня 3 за п’ятибальною шкалою магнітних бур. Останній раз буря 3 рівня спостерігалася 26 серпня 2018 року.

Фізики також відзначають, що бурі рівня три роблять помітний вплив на техніку, особливо космічну, в тому числі збільшують знос апаратів з орбіти і викликають проблеми з підтриманням їх орієнтації. Стосовно  наземної техніки, то при таких бурях виникають перерви у супутникової навігації, проблеми низькочастотної радіонавігації, а також переривання високочастотної радіозв’язку.

Щоб відчувати себе комфортно під час змін в магнітній сфері, медики радять робити зарядку, приймати контрастний душ і уникати великих фізичних навантажень. Треба намагатися якомога менше перебувати під сонячними променями. Люди з хронічними захворюваннями повинні не забувати регулярно приймати призначені лікарем медикаменти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...