Не понеділок: психолог назвав найкращий день для повернення з відпустки на роботу

Експерт радить щоб перший робочий день припадав на середу, ще краще - на четвер

Не понеділок: психолог назвав найкращий день для повернення з відпустки на роботу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Звичка починати нові справи з понеділка – далеко не найкраща, так само як невдалою є ідея виходити з відпустку на початку тижня.

Про це кореспонденту ГолосUA розповів лікар-психолог Єгор Литкін, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Втягуватися в робочий процес завжди складно, ще складніше – усвідомлення того, що попереду 5 робочих днів. Постарайтеся запланувати свій відпочинок так, щоб перше робочий день припадав на середу, ще краще – на четвер. Коли до вихідних всього 2-3 дні, процес налагодження робочого ритму пройде набагато комфортніше.

«Заради власного психологічного комфорту поверніться з відпустки на кілька днів раніше, ніж заплановано вихід на роботу. Таким чином, у вас буде час на те, щоб хоч трохи перебудуватися на новий режим і морально підготуватися до трудових буднів», – каже психолог.

За час вашої відсутності на робочому місці, напевно вже накопичилося чимало справ і паперів. Але не варто кидатися у вир з головою і намагатися братися за все одразу. Намагайтеся все робити поступово і почніть перший робочий день зі складання плану.

При цьому всі справи слід розділити на найбільш важливі, термінові, просто потрібні і ті, що могли б почекати. До останньої колонки приступайте лише після того, як буде виконано все з передостаннього списку.

«У перші дні роботи пошкодуйте самі себе і дозвольте собі робити невеликі перерви в роботі трохи частіше звичайного. Важливо не перейти невидиму межу, коли ви даєте собі поблажку і відверто лінуєтесь. Не допускайте цього», – порадив лікар.

Нагадаємо, дослідження, проведене вченими з університету в Техасі, показало, що якщо людина не спить нормально 7 ночей,  це призводить до генетичних змін. Після цього лікарі розповіли про наслідки недосипання. Воно призводить до розвитку серйозних проблем зі здоров’ям. Це хвороби серця, ожиріння, зниження лібідо.

Кардіологи рекомендують морські купання через те, що завдяки ефекту легкого масажу від хвиль, підвищується тонус судин, поліпшується циркуляція крові, зміцнюється вся серцево-судинна система, знижується тиск.

Джерело: Народна Правда
загрузка...