Рабінович влаштував скандал у прямому ефірі через українську мову

І платформа опозиційна, і мова

Рабінович влаштував скандал у прямому ефірі через українську мову
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Український політик Вадим Рабінович попросив перекладача на українську мову.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на трансляцію засідання підготовчої депутатської групи у Верховній Раді, представник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабинович відмовився говорити українською мовою.

Під час засідання підготовчої депутатської групи у Верховній Раді, на яке зібралися представники політсил, що пройшли в парламент дев’ятого скликання, представник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабинович відмовився перейти на українську мову і зажадав перекладача.

 

Про це в соціальних мережах повідомила також представник «Європейської солідарності» Ірина Геращенко.

«Підняла питання про неприпустимість порушення регламенту і законів України. Офіційною мовою всіх офіційних заходів у Раді є державна. Мою вимогу підтримав представник “Слуги народу” Дмитро Разумков, який веде засідання виключно українською», – написала політик на своїй сторінці.

Втім, за її словами, Вадим Рабинович не став переходити на українську та вимагав перекладача. Після цього Ірина Геращенко запропонувала головуючому на засіданні Дмитру Разумкова вимикати мікрофон, якщо депутати говорять не українською мовою.

«Моя вимога була підтримана», – додала вона.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що 16 липня, в Україні набув чинності закон про мову.

Закон про мову встановлює українську мову як єдину державну (офіційну) мову в Україні. Вона стає обов’язковою для органів державної влади і публічних сфер на всій території держави.

Також ми повідомляли, що РФ ініціювала засідання Ради Безпеки ООН, щоб обговорити закон про забезпечення функціонування української мови як державної.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...