У партій Ляшка і Гриценка конфіскують незаконні внески

Держбюджет поповнять на чималу суму

У партій Ляшка і Гриценка конфіскують незаконні внески
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

До держбюджету конфіскують майже півмільйона гривень з партійних фондів Ляшка та Гриценка.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції, 448 тисяч гривень внесків на підтримку “Радикальної партії Олега Ляшка” та “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка буде конфісковано за поданням НАЗК.

“Постановами Херсонського та Вінницького міських судів визнано винними у порушенні встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії  двох фізичних осіб-внескодавців з притягненням їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскацією до державного бюджету суми внесків”, – йдеться у повідомленні НАЗК.

Відповідні рішення суди винесли на підставі матеріалів, що надійшли від агентства.

Зокрема, суди постановили конфіскувати 198 тисяч гривень внесків на підтримку “Радикальної партії Олега Ляшка” та 250 тисяч гривень на підтримку “Громадянської позиції”.

Факти правопорушень були встановлені за результатами аналізу звітів політичних партій за ІV квартал 2018 року.

У липні НАЗК повідомило, що конфіскують до держбюджету понад 130 тисяч гривень незаконного внеску на підтримку кандидата у президенти Валентина Наливайченка.

1 серпня повідомлялося, що конфіскують 190 тисяч гривень у підприємця, який зробив внесок до виборчого фонду кандидата у президенти від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко оголосив, що його політсила об’єднується з мером Києва Віталієм Кличком «проти навали зеленої чуми».

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що дізнався про заяву Олега Ляшка про об’єднання з соціальних мереж.

 

Джерело: Народна Правда