Україна домовилась про безвіз з Карибським офшором

Можна пакувати валізи

Україна домовилась про безвіз з Карибським офшором
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Громадяни України зможуть відвідати без візи ще одну екзотичну країну.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на протокол засідання уряду, 13 серпня Кабінет Міністрів України підписав угоду з урядом Співдружності Домініки про скасування візових вимог.

Уряд України схвалив угоду з урядом Співдружності Домініки про скасування візових вимог. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 14 серпня.
Згідно з документом, громадяни держав сторін угоди в’їжджають, перебувають, перетинають територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.
У той же час, якщо громадяни держав-підписантів мають намір в’їхати на термін більше 90 днів, незалежно від мети поїздки, то вони повинні отримати візу, яка оформляється без сплати збору, в дипломатичному представництві або консульстві держави іншої сторони перед в’їздом на її територію.
Співдружність Домініки – держава на однойменному острові з групи Малих Антильських (Навітряних) островів у Карибському морі.
Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси та номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни.
Також ми повідомляли, що посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк підписала з міністром закордонних справ Північної Македонії Ніколою Димитровим угоду про безвізовий режим між двома країнами, яка буде діяти на постійній основі.

Джерело: Народна Правда