Вчені пояснили, як вегетаріанська дієта врятує життя людей

Вегетаріанська дієта рятує життя.

Вчені пояснили, як вегетаріанська дієта врятує життя людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вегетаріанська дієта рятує життя людей та знижує ризик серцево-судинних захворювань у людей середнього віку. Вчені пояснили як це працює.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Телеканал новини «24».

Нещодавно у журналі Американські кардіологічні дослідження було опубліковано нове дослідження. Згідно попередніх досліджень, у людей, раціон яких складався з овочів, бобових, горіхів, цільнозернових, зменшувався ризик захворювання на серцеву недостатність на 40%.

Вегетаріанська дієта, згідно нових експериментів, зменшує смертність від цих же захворювань на 40%. У той же час, ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань у людей, які вживають рослинні продукти на 16% менша, ніж у тих хто вживає всі продукти.

Під час експерименту проведеному протягом 1987-2016 років, у якому взяли участь 12168 осіб, встановили, що серед тих хто дотримувався вегетаріанської дієти смертність була знижена на 25% та на 32% з причин серцево-судинних захворювань.

Головний науковий і медичний працівник Американської кардіологічної асоціації Маріелла Джесап, відзначає, що раціон харчування має бути багатим на поживні речовини та не містити цукру, солі, трансжирів.

Тож краще обирати свіжі та необроблені овочі та фрукти, ніж вживати фаст-фуд.

Нагадаємо, вчені з Університету Ньюкасла встановили, що жителі районів з великою кількістю закладів фастфуду частіше страждають від серцево-судинних захворювань.

Додамо, утворення тромбів в судинах людини є основною причиною, через яку трапляються інсульти. Воно може бути спровоковано неправильним способом життя і харчуванням, через яке в судинах накопичується «поганий» холестерин. Саме він і призводить до утворення тромбів, закупорюючи тим самим судини.

Джерело: Народна Правда