Microsoft також зізналися у прослушці користувачів

Компанія може аналізувати інформацію, отриману від голосового помічника Microsoft Cortana або програми Skype Translator

Microsoft також зізналися у прослушці користувачів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Слідом за Facebook і Google в компанії Microsoft також зізналися у прослуховування своїх користувачів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в Microsoft заявили, що у співробітників є можливість прослуховувати розмови, які ведуть користувачі.

Напередодні портал Vice звернув увагу на оновлення політики конфіденційності. Виявилося, що компанія може аналізувати інформацію, отриману від голосового помічника Microsoft Cortana або програми Skype Translator.

У компанії ці дані спростовувати не стали. Там пояснили, що вивченням вмісту займаються люди.
При цьому раніше в політиці конфіденційності Microsoft не повідомлялося, що записані користувачами аудіозаписи можуть прослуховуватися сторонніми людьми.

Зараз в політиці конфіденційності з’явилася вказівка, що “обробка особистих даних включає як автоматичні методи, так і відбувається вручну (з використанням співробітників)”.

Як відомо, напередодні корпорації Apple, Google, а також Facebook призупинили допуск своїх співробітників до таких аудиоматериалам.

Cortana – віртуальний голосовий помічник з елементами штучного інтелекту для Windows 10, Android і iOS. Skype Translator – програма, здатна практично миттєво здійснювати переклад.

Раніше стало відомо, що компанія Facebook розшифровувала аудіоповідомлення користувачів — в компанії платили сотням сторонніх підрядників за розшифровку голосових повідомлень користувачів сервісів корпорації.

Крім того, у корпорації Google також визнавалися в прослуховуванні команд, які користувачі віддають голосовому помічнику. Коментуючи цей факт, в Google пояснили, що аудіозаписи використовуються для аналізу мови з метою поліпшення розпізнавання мов. Одночасно з цим бельгійський телеканал VRT NWS повідомляв про витік аудіозаписів користувачів, в їх розпорядженні опинилися більше тисячі записів. За даними каналу, серед зразків були і конфіденційні дані — адреси, робочі дзвінки, розмови між батьками і дітьми. Відомо, що компанія записує команди користувачів смартфонів з Google Assistant і розумною колонки Google Home.

Джерело: Народна Правда