Небезпечну хворобу можна розпізнати по ліктях: лікарі пояснили, як саме

Шкіра ліктів особливо сильно потребує живлення і зволоження.

Небезпечну хворобу можна розпізнати по ліктях: лікарі пояснили, як саме
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікті, як і все тіло в цілому, потребують турботи. Банальна фраза, але чомусь саме цю зону ми найчастіше ігноруємо. Стан шкіри на ліктях може сигналізувати про внутрішні хвороби.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на versiya.info

Шкіра на ліктях є особливо вразливою для зовнішніх чинників, так як вона тонше, ніж на інших частинах тіла, на ній відсутні сальні залози, тобто вона не зволожується природним шляхом, і має більшу кількість складок.

Станом шкіри на ліктях можна визначити внутрішні хвороби. По-перше, це можуть бути проблеми з ендокринною системою – цукровий діабет, гипертериоз або гіпотиреоз. При тривалому лущенні шкіри ліктів в першу чергу необхідно здати кров на біохімічний аналіз.

Блідість шкіри на ліктях, червона висипка з лусочками говорить про псоріаз, який може вразити все тіло, якщо вчасно не почати лікування.

Крім цього, так тіло може намагатися сигналізувати про брак вітамінів в організмі. Але тут є ще одна небезпека – надлишок вітамінів може завдати ще більшої шкоди здоров’ю, ніж їх недолік. Тому не варто стрімголов бігти в аптеку і купувати перший-ліпший комплекс вітамінів. Потрібно здати кров на аналізи, які покажуть, яких саме вітамінів не вистачає.

І нарешті, сухість шкіри може свідчити про поганий догляд. Шкіра ліктів особливо сильно потребує в живленні й зволоженні. Якщо ж її не пом’якшувати, а для миття часто застосовувати агресивні миючі засоби або жорстку воду, вона цілком може почати сохнути і лущитися.

Нагадаємо, психологи, які вивчають причини виникнення захворювань, розповіли про зв’язок між емоційним станом людини та зовнішніми проявами емоцій. За словами лікарів, більшість захворювань можуть мати психосоматичну природу і спричинятися певними метафізичними причинами.

Джерело: Народна Правда