Одеських поліцейських звинуватили в спробах тиску на суддю Дмитра Запорожана

Одеських поліцейських звинуватили в спробах тиску на суддю Дмитра Запорожана
Автор Желізняк Олександр в Новини

Навколо одеської поліції розгорається скандал. Як з’ясували журналісти видання «Апостроф», суддю П’ятого апеляційного адміністративного суду Одеси Дмитра Запорожана поліцейські намагаються примусити до дачі «потрібних» свідчень щодо січневого ДТП, винуватцем якого він нібито був.

За версією слідства, в січні Запорожан за кермом Mercedes ML250 пошкодив припаркований у дворі на Французькому бульварі Nissan і зник з місця події. Зі свого боку, Дмитро Запорожан заявив, що ДТП фейкове – його видумали для шантажу та вимагання.

Loading...

За словами судді, група невідомих вимагає від нього сплатити «борг» за те саме ДТП, що сталася 25 січня 2019 року. Причому складена за власним розсудом калькуляція варіювалася від 1,5 до 5 тисяч доларів. Відмовившись платити, суддя почав отримувати телефонні дзвінки з погрозами «відвезти в ліс і змусити рити собі могилу».

В травні стався інцидент з поліцейськими, які спробували силою витягнути суддю з машини, в якій крім нього знаходилася його колишня дружина і малолітні діти. Зажадали поїхати з ними для дачі показань, визнати провину і виплатити компенсацію, незважаючи на те, що провадження у справі про ДТП до того моменту було закрито. Після відмови сісти в авто суддю спробували посадити в нього силою: штовхали, намагалися схопити і заламати руки, били по спині й голові.

«Блокували машину дружини, так сильно грюкнули дверима, що ледь не пошкодили ноги синові, який спробував вийти. Фактично мене намагалися відвезти в невідомому напрямку і, враховуючи, що раніше я отримував погрози фізичної розправи за непогашення неіснуючого боргу, я засумнівався, що переді мною співробітники поліції. Я злякався за дітей, колишню дружину і самого себе», – розповів Дмитро Запорожан.

Джерело: Народна Правда
загрузка...