Повний місяць 15 серпня: астрологи розповіли, чого не можна робити

Назва Осетровий Місяць прийшла від індіанських племен Північної Америки, вони знали, що осетрових легше ловити в повний місяць

Повний місяць 15 серпня: астрологи розповіли, чого не можна робити
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Завтра, 15 серпня, українці зможуть спостерігати останній в це літо повний Місяць.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, спостерігати за повним місяцем, який ще називають Осетровий Місяць, можна буде 15 серпня в 15:29 (час київський).

Loading...

До моменту, коли на вулиці вже стемніє в районі 20:28 Місяць буде майже повним: 15 серпня – 14 місячний день у місячному календарі (схід у 20:28, а захід у 04:22), безпосередньо ввечері 15 серпня буде вже спадаючий Місяць.

Назва Осетровий Місяць прийшло від індіанських племен Північної Америки. Вони знали, що у Великих озерах і в озері Шамплейн осетрових легше ловити в повний місяць.

Астрологи зазначають, що повний Місяць є джерелом величезної кількості енергії, якою варто розпоряджатися з розумом. Цей день бажано провести без емоційного і фізичного напруження, віддавати перевагу здоровій їжі та не пити алкоголь.

Повний місяць 15 серпня: астрологи розповіли, чого не можна робити

Експерти також радять відмовитися від переїдання і надмірних фізичних навантажень. Сильне напруження може стати причиною перевтоми і проблем зі здоров’ям. Крім того, не варто дивитися фільми жахів і читати аналогічні книги – це може спровокувати перепади настрою, а також кошмарні сновидіння.

Нагадаємо, 17 липня українці ділилися фотографіями місячного затемнення.

Раніше у NASA показали знімки марсоходу Curiosity, на яких можна побачити, як виглядає сонячне затемнення на Марсі.

Також в ніч з неділі, 20 січня, на понеділок, 21 січня, відбулося перше у 2019 році повне місячне затемнення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...