У Дніпрі дівчата влаштували “бої без правил”

Ніхто з очевидців подій навіть не спробував їх розняти

У Дніпрі дівчата влаштували “бої без правил”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У центрі Дніпра відбулася жорстока жіноча бійка.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на міські пабліки в соціальних мережах, дві жінки на очах у численних очевидців влаштували запеклий двобій.

15 серпня у житловому масиві Тополя в Дніпрі сталася незвичайна бійка: тут кулаками розмахували дві жінки.

Як повідомляють міські пабліки в соціальних мережах, ніхто з очевидців подій навіть не спробував розняти розлючених представниць прекрасної статі.

“Бої без правил у жіночому виконанні. Кілька очевидців спокійно спостерігали за бійкою двох дівчат. Спробувати розняти так ніхто і не наважився”, – йдеться у підписі до відео.

На опублікованих кадрах видно, що одна з дівчат явно перевершувала іншу. Її жертва раз у раз кричала про допомогу.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у лісосмузі за селом Спаське Дніпропетровської області знайшли тіло 19-річної дівчини, про зникнення якої стало відомо 23 липня. Андріана Козинець пішла гуляти ввечері  і не повернулася додому.

Також ми повідомляли, що президент України Володимир Зеленський поставив меру Дніпра Борису Філатову ультиматум – якщо до 14 вересня Центральний міст не буде відремонтований, міський голова має піти у відставку. Факт домовленості підтвердив й сам Філатов. “Якщо я не відкриваю – пишу заяву”, – заявив він.

Також нагадаємо, що у одному з ресторанів Києва сталася масова бійка із стріляниною та різаниною, під час обшуку учасників, поліцейські знайшли у них зброю і невідому речовину, схожу на наркотичну.

Джерело: Народна Правда