У Туреччині можуть відмовитися від “all inclusive”: що про це відомо

"Аll inclusive" у Туреччині завдає шкоди іншому бізнесу

У Туреччині можуть відмовитися від “all inclusive”: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Торгова палата Туреччини виступає проти системи “all inclusive

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Міністерство туризму і культури Туреччини, члени турецької торгової вимагають переглянути умови системи “all inclusive”, оскільки вона перешкоджає розвитку іншого бізнесу.

Міністерство туризму і культури Туреччини отримало лист від Торгово-промислової палати Манагавта з проханням змінити стандарти “all inclusive” і визначити райони, в яких робота готелів в цьому форматі не буде завдавати шкоди іншому бізнесу. У листі нагадали про те, Туреччина націлилась на якісного туриста, тобто такого, який здатний витратити не менше однієї тисячі доларів за візит.

За словами членів палати, система “все включено” негативно впливає на їх бізнес, оскільки туристи не виходять з готелів і не витрачають гроші в місцевих ресторанах, магазинах, а також не подорожують країною.

Крім того, вони вважають, що перегляд стандартів “все включено” дозволить чесно конкурувати продавцям і готелям за гроші клієнтів.

Більше того, ремісники курорту Аланія також дотримуються аналогічної думки. Зокрема, президент місцевої палати торговців і ремісників Нурі Демір констатував, що “готелі порожні, магазини стоять порожніми”. Багато продавців брали кредити для того, щоб відкрити магазини до сезону, але позикові гроші через відсутність доходів їм віддавати було ні з чого.

Торговці міста виступають за більш кардинальні зміни і вимагають повної заборони системи “all inclusive” в центрі міста.

При цьому, за словами експерта, витрати сектора торгівлі зросли на 20% в порівнянні з 2018 роком.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що нідерландські вчені визначили оптимальну тривалість відпочинку для людей, що працюють.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...