Восени значно знизяться тарифи на електроенергію: подробиці

Нарешті гарні новини про тарифи

Восени значно знизяться тарифи на електроенергію: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні з 1 жовтня знизяться тарифи на електроенергію.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з 1 жовтня 2019 року в Україні почнуть діяти нові тарифи на електроенергію.

У четвер, 15 серпня, в Україні було прийнято рішення про зниження тарифу на послуги з передачі електроенергії Укренерго. Відповідне рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Нові тарифи почнуть діяти з 1 жовтня 2019 року. За 1 мегават-годину Укренерго буде отримувати 159,3 гривні.

“Також, враховуючи зазначене рішення, Регулятором прийнято рішення про схвалення проектів постанов НКРЕКП, згідно з якими з 01.10.2019 коригуються тарифи на послуги з розподілу електроенергії для операторів систем розподілу”, – йдеться в повідомленні.

В Україні продовжують діяти максимально можливі тарифи в розмірі 1400 гривень за гігакалорію на час судового позову одного з регіональних тепловиробників проти уряду. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що голова правління “Житомиробленерго” Олексій Шекета заявив, що з 1 липня в Україні буде скасовано нічний тариф на споживання електроенергії для побутових споживачів.

Також ми повідомляли, що Кабінет міністрів змінив формулу розрахунку ціни газу для населення і теплокомуненерго.

Також нагадаємо, що ринок електроенергії в Україні працюватиме по-новому – з 1 липня набула чинності нова модель ринку відповідно до норм закону “Про ринок електричної енергії”.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...