Як сніданок впливає на ефективність схуднення: поради лікаря

Сніданок важливий для ефективного схуднення та збереження здоров’я.

Як сніданок впливає на ефективність схуднення: поради лікаря
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Багато з нас  пропускають сніданок, але не всі знають, що саме він важливий для ефективного схуднення та збереження здоров’я. Дієтологи попереджають, що на сніданок має припадати 40% всієї денної кількості калорій які споживаються.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Лікарі наводять п’ять головних причин які підтверджують висновок про помилковість ігнорування сніданку та його істотний впиву  на правильне функціонування всіх систем нашого організму.

Перша причина
Коли ми прокидаємось, прокидається і наш організм включаючи шлунок, кишечник, печінку, підшлункову залозу. Організм готовий до вживання їжі, однак вона не надходить. В той же час шлунковий сік вже заповнив шлунок. Якщо їжа так і не надійде, вона почне роз’їдати стінки шлунку. Отже, чекайте на гастрит та виразку.

Друга причина
Після пробудження до шлунку поступає і панкреатин, який сприяє перетравленню білків та жирів. Печінка починає виробляти жовч. Відсутність їжі, спровокує активному впливу цих речовин на стінки шлунку та кишечника. Це викличне вранішній гастрит та неприємний запах з ротової порожнини.

Третя причина
Активний набір зайвої ваги. Пропускаючи сніданок, для зменшення кількості спожитих калорій, мозок отримує сигнал, який трактує як загрозу голоду. Це означає, що організм починає готуватися та запасати жир. Тобто пропускаючи сніданок ви наберете зайву вагу замість схуднення.

Четверта причина
Швидка втомлюваність, яка викликана відсутністю ранкового отримання поживних речовин для вироблення енергії. Тобто, сніданок, це такий собі заряд на цілий день. Пропуск сніданку викличне у вас апатію та знесилення.

П’ята причина
Пропускаючи сніданок ви знижуєте імунітет, а як наслідок можливість організму боротися із хворобами. Ви починаєте частіше, а потім і постійно хворіти. До тих пір поки ви не нормалізуєте харчування, ваш організм не зможе правильно функціонувати.

Нагадаємо, на думку дієтологів, не варто засмучуватися, якщо на приведення себе в порядок у вас є всього доба. Експерти поділилися методом експрес-детокс, який містить всього 5 правил.

Джерело: Народна Правда