Американську співачку Біллі Айліш сватають у нову “першу леді” Зеленського: перші подробиці

У мережі Володимира Зеленського та кумира мільйонів Біллі Айлиш зробили парою.

Американську співачку Біллі Айліш сватають у нову “першу леді” Зеленського: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У мережі показали що було б, якби Володимир Зеленський вибрав в дружини іншу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в соціальній мережі Instagram створили аккаунт, де новообраного президента і не менш талановитої і яскравої особистості, Володимира Зеленського і кумира мільйонів Біллі Айлиш зробили парою.

Loading...

Творці сторінки публікують різні фото і відео парочки. Так само, вони називають цей проект “найбільшим кросовером десятиліття”.

Перша публікація на сторінці вже набарала майже 5 тисяч лайків. На фото зображений Володимир Зеленський, а ззаду його обіймає мальвіна Біллі.

“Це початківець акаунт двох намистинок,кумири багатьох,в тому числі і наші особливо”, – йдеться у публікації.

Також, у соціальній мережі Twitter днями з’явилося кумедне відео, в якому користувачі “зашипперили” Володимира Зеленського та популярну 17-річну американську співачку Біллі Айлиш.

Варто відзначити, що користувачі вкрай негативно відреагували на таку “творчість”. У коментарях до публікацій вони назвали це повною маячнею з боку творця.

Нагадаємо, у вівторок, 13 серпня, у місті Одеса пройшли перші зйомки випуску шоу «Вечірній Квартал», без участі президента України Володимира Зеленського. Відкрив шоу традиційний для «Вечірнього Кварталу» номер на політичну тематику. В цей раз квартальники висміяли тему новосілля в новому офісі президента.

Як і припускали ЗМІ, роль Володимира Зеленського тепер у «Кварталі» виконує Юрій Великий, який є учасником дуету «Брати Шумахери».

Джерело: Народна Правда
загрузка...