Готуємось до найгіршого: російсько-терористичні війська підтягують “Гради” до лінії фронту

Інформація отримана 12-14 серпня в непідконтрольних уряду районах

Готуємось до найгіршого: російсько-терористичні війська підтягують “Гради” до лінії фронту
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала наявність озброєння, яке розміщене з порушенням ліній відведення на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в новому звіті місії.

Loading...

Інформація отримана 12-14 серпня у непідконтрольних уряду районах. За інформацією спостерігачів, яку отримали за допомогою безпілотних літальних апаратів, на Донбасі знаходяться 4 буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм) та 2 самохідні гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) неподалік від населеного пункту Біле.

Крім того, на Донбасі, в районі Дебальцевого знаходяться 2 протитанкові гармати (МТ-12 «Рапіра», 100 мм), а в районі н.п. Новоамвросіївське  – 4 реактивні системи залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 «Град», 122 мм).

Озброєння, розміщене за лініями відводу, але за межами виділених місць зберігання озброєння

За допомогою повітряного спостереження виявили 22 танка на полігоні біля села Круглик, ще
5 танків перебувають на полігоні у н. п. Шимшинівка. Крім того, 14 серпня БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив 7 танків (невстановленого типу), які заїжджали на полігон поблизу Круглика.

Як повідомлялося раніше, російський паспорт за спрощеною схемою отримали вже понад 25 тисяч жителів окупованих територій Донбасу. За словами керівника Головного управління з питань міграції МВС Валентини Казакової, вже подано понад 60 тисяч заяв від мешканців «ДНР» і «ЛНР», а російський паспорт отримали понад 25 000 чоловік.

Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка розповів про концепцію повернення жителів Криму і Донбасу до нормального життя. За його словами, для врегулювання процесу повернення жителів окупованих територій Донбасу і Криму до нормального життя буде розроблена концепція перехідного правосуддя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...