Поліція вирішила не оскаржувати поновлення люстрованих колег через суди

Нацполіція оскаржила в Апеляційному суді більше 3 тисяч рішень судів, але задоволені були тільки 74

Поліція вирішила не оскаржувати поновлення люстрованих колег через суди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

400 правохоронців не пройшли переатестацію в органах внутрішніх справ, але були поновлені на посадах в Нацполіції через суди. Однак в Міністерстві внутрішніх справ  не стали оскаржувати ці рішення і не пояснили причину такої бездіяльності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в офіційних відповідях правового департаменту Національної поліції на запит “Громадського”.

Загальна кількість співробітників поліції, які оскаржили рішення атестаційних комісій про звільнення зі служби через службову невідповідність, становить 3297 чоловік. 100 скарг ще знаходяться на розгляді, а 3197 були задоволені.

Національна поліція оскаржила їх в Апеляційному суді, але задоволені були тільки 74. Втім, в касаційні інстанції поліція направила тільки 2723 скарги.

Тобто, таких скарг на 400 менше, ніж кількість поліцейських, які поновилися на посадах. Причини такого вибіркового ставлення в правовому департаменті Національної поліції неназвали, зазначивши, що “там були різні підстави”.

Як відомо, серед поліцейських, які не пройшли атестацію, були  поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець, яких підозрюють у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські потрапили йому в голову.

Також нагадаємо, що 4 червня суд узяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровца та Івана Приходька.

Джерело: Народна Правда