Політичні ігри: Кабмін “зажав” мільярди гривень на розвиток українських міст

Кабмін затримав виплату мільярдів гривень на соціально-економічний розвиток міст.

Політичні ігри: Кабмін “зажав” мільярди гривень на розвиток українських міст
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кабмін затримав виплату мільярдів гривень із фонду регіонального розвитку та субвенцій на соціально-економічний розвиток міст. Про це повідомили мери кількох міст.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так, 10 липня, було затверджено розподіл субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міст в розмірі 2,5 мільярдів гривень.

«З цієї суми 1,4 млрд надається малим містам. Вони мають “підтягнути” на ці кошти свою освітню та комунальну інфраструктуру для того, щоб підготуватися до наступного етапу адміністративно-територіальної реформи. Вже місяць як кошти не надходять своїм законним реципієнтам”, – каже керівник Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Ситуація ускладнюється і початком навчального року, адже левова частка цих грошей мала піти на ремонт навчальних закладів, придбання необхідного інвентарю, вони дуже необхідні для підтримки і розрахунків за вже проведені роботи.

“Коштів в рамках ДФРР у нас в цьому році ще зовсім не було. У мене є два об’єкти – дві школи. До 1 вересня планували запустити перший об’єкт, вклали свої кошти, передбачені на умовах співфінансування таких об’єктів з державою”, – повідомляє мер міста Тячів  Іван Ковач.

На іншому об’єкті подібна ситуація, в аварійному корпусі школи почали провадити ремонтні роботи з власних ресурсів, однак вони закінчилися, а роботи не завершені.

У той же час, в цьому році замість запланованих 6,7 млрд грн. було виділено всього 227 млн грн.

Фінансування стало слабким, а заборгованість держави істотно зросла.

Очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин на свой сторінці в соцмережах розмістив наче б то справжню копію листа за підписом Андрія Богдана. У вказаному листі йдеться про зупинення видатків які так необхідні, до формування нового складу уряду.

Політичні ігри: Кабмін “зажав” мільярди гривень на розвиток українських міст

Нагадаємо, Кабінет Міністрів Україні скоротив перелік професій, які дають право на вихід на пенсію у 50 років за наявності 20 (для жінок) і 25 років (для чоловіків) стажу. Рішення торкнеться частини українців, які тепер будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Джерело: Народна Правда