Суд заарештував нерухомість та гроші Азарова: що відбувається

2 домоволодіння і земельну ділянку Олексія Азарова передали для реалізації Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів

Суд заарештував нерухомість та гроші Азарова: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Київський апеляційний суд наклав арешт на нерухомість колишнього депутата Верховної Ради, сина екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова Олексія за кордоном – 2 вілли в Італії  і передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 3 його будинки в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалах суду.

На початку серпня суд розглянув апеляцію Генпрокуратури на відмову суду першої інстанції в арешті майна Азарова в рамках кримінального провадження.

Генпрокуратура наголосила, що отримано докази причетності українського екс-чиновника до іноземних фірм, чиї рахунки та майно просить заарештувати слідство.

Апеляційний суд погодився з такою позицією і наклав арешт на 10 банківських рахунків, відкритих у Швейцарії, Люксембурзі та Італії. Також суд наклав арешт на 2 будинки та земельні ділянки, розташовані на території Італії,  які належать компанії AGOSTO 2012 s.r.1, а також на 2 котеджі, 3 земельних ділянки, 3 житлових будинки, 2 домоволодіння і гараж Азарова в Україні:

При цьому житловий будинок, 2 домоволодіння і земельна ділянка Азарова передані для реалізації АРМА.

Рішення суду набрало законної сили і  оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Верховний суд України відмовився віддавати державному ПриватБанку київську нерухомість його екс-власника, олігарха Ігоря Коломойського.  31 липня суд не задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку і залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій. Останні відмовили банку в задоволенні позову про стягнення з колишніх власників (в рахунок погашення боргу за кредитними договорами від 12 грудня 2008-го) 564,3 млн грн.

Раніше суд зняв арешт з 415 об’єктів нерухомості, які належать олігарху Ігорю Коломойському і його партнерам.  Арешт знято з земельних ділянок, нежитлових та офісних приміщень в різних регіонах України.

Джерело: Народна Правда