Вбили і гвалтували тіло п’ять днів: суд виніс вирок нелюдам

Вбивця 22-річної дівчини отримав 14 років тюремного ув'язнення, його подільник - 6, 2 роки

Вбили і гвалтували тіло п’ять днів: суд виніс вирок нелюдам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Овідіопольський районний суд виніс вирок підозрюваним у вбивстві 22-річної дівчини, яке сталося в 2016 році на пляжі «Ветеран» в районі села Молодіжне.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  «Думская».

Нагадаємо, ця справа мала великий резонанс в суспільстві. Після того, як на пляжі знайшли порізане тіло дівчини, місцеві жителі заговорили про те, що в Чорноморську орудує жорстокий маніяк. Однак незабаром за підозрою у вбивстві затримали двох знайомих жертви.

Згідно з матеріалами справи 30 червня 2016 року двоє жителів Чорноморська запросили по телефону свою знайому разом сходити на пляж. Там вони розпивали спиртні напої до опівночі, а потім один з чоловіків запропонував іншому вбити дівчину. Той погодився, але безпосередньої участі у вбивстві не приймав – поки його спільник бив, а потім душив дівчину, він знаходився поблизу і стежив, щоб свідками вбивства не стали випадкові перехожі.

Після того, як жертва перестала подавати ознаки життя, зловмисники зняли з неї одяг і закопали в пісок, а тіло сховали в кущах. Після цього вони протягом п’яти днів поверталися на місце злочину і вступали в статеві стосунки з тілом убитої. Щоразу вони розкопували тіло, відмивали його в море і знову закопували.

Після цього ініціатор вбивства за допомогою принесеного собою кухонного ножа вирізав убитої статеві органи, щоб приховати сліди осквернення тіла.

Суд засудив обох чоловіків до тюремного ув’язнення. Ініціатора і виконавця вбивства засудили до 14 років тюремного ув’язнення. Другого підсудного засудили до шести років і двох місяців тюремного ув’язнення за осквернення тіла вбитої дівчини.

Нагадаємо, в березні в полі в Кіровоградській області виявили останки молодої дівчини. У поліції заявили, що це може бути 16-річна школярка Діана Хріненко, яка зникла в серпні минулого року.

Додамо, що 15 серпня поліцейські доставили в суд чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 17-річної Діани Хріненко, яке сталося  в Кіровоградській області рік тому. 28-річного жителя одного із сіл Знам’янського району затримали на території Республіки Польща.

Джерело: Народна Правда