Як боротися з депресією: корисні поради від експертів

Депресія - це важкий психічний розлад

Як боротися з депресією: корисні поради від експертів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Депресія – це важкий психічний розлад, який потребує допомоги фахівців і деколи навіть прийому сильнодіючих ліків. Крім цього, ви можете спробувати й інші способи боротьби з депресією.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на MEDINFO.

Loading...

Фізичні навантаження. У момент фізичних навантажень організм виділяє ендорфіни і забезпечує зростання нервових клітин. Займайтеся не менше 30 хвилин в день для того, щоб помітити якийсь ефект у боротьбі з симптомами депресії.

Здорове харчування. Багато перероблений продуктів харчування і фастфуду містять трансжири, які збільшують ризик депресії. Дослідження показують, що при активному поглинанні даних продуктів небезпека психічного розладу зростає на 48%.

Боротьба зі стресом. Простіше сказати, ніж зробити, але постарайтеся уникати негативних емоцій, негативно впливаючих на вас людей або обставин для того, щоб зменшити рівень стресу.

Адекватний сон. Багато людей в стані депресії мають проблеми зі сном. З іншого боку, іноді при депресії важко вставати вранці, і людина проводить у ліжку багато годин. Але для досягнення ефекту потрібно прагнути до дотримання режиму дня, в який входять від 7 до 9 годин сну.

Вихлюпування емоцій. Не стримуйте в собі негативні почуття. Тривале накопичення смутку або гніву можуть розірватися всередині і спровокувати важку депресію. Поговоріть зі своїми друзями, родичами або психотерапевтом.

Натуральні засоби. Існує безліч натуральних засобів боротьби з депресією, включаючи рослинні препарати. Однак при їх виборі слід проконсультуватися з досвідченим лікарем.

Перед цим професор Державного інституту психіатрії Нью-Йорку Стівен Руз під час засідання Американської психіатричної асоціації наголосив, що депресія несе серйозну небезпеку й часто призводить до руйнування судин.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американець помер за тиждень після відпочинку у аквапарку. Причиною став паразит Неглерія Фоулера, якого чоловік підхопив під час купання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...