Бузова сховала аккаунт в Instagram від хейтерів, спровокованих невдалим жартом

Скандал навколо співачки розгорівся 13 серпня.

Бузова сховала аккаунт в Instagram від хейтерів, спровокованих невдалим жартом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

17 серпня російська співачка Ольга Бузова обмежила доступ до своєї сторінки в Instagram після того, як піддалася критиці за порівняння себе з тими, хто пережив блокаду Ленінграда.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на OBOZREVATEL.

Тепер для того, щоб переглядати публікації у її аккаунті, бажаючим необхідно відправляти запит на підписку. Таким чином, Бузова відсікає потенційних хейтеров, які змогли б залишати свою критику на її адресу в коментарях.

13 серпня на Бузову обрушився шквал критики в коментарях в своєму Instagram. Причиною скандалу стало відео, на якому Ольга Бузова облизує тарілку зі словами “Я блокадніца”.

Пізніше співачка вибачилася за жарт в ефірі ток-шоу «60 хвилин» на каналі «Росія 1». Вона повідомила, що сміялася в цьому ролику лише над собою, і побажала кожному негативному коментатору так само ретельно піклуватися про своїх близьких, як це робить вона. Відомо, що співачка народилася в Санкт-Петербурзі, і мати заступилася за артистку, зазначивши, що бабуся Бузової — блокадниця, тому Ольга знає про події тих жахливих часів..

Безглуздий жарт співачки зачепив людей, які пережили голод в Ленінграді. Голова товариства блокадників Центрального району СПб Ганна Йосипівна Павлова заявила, що розстріляла б Бузову за такі слова.

Поет-пісняр Ілля Рєзнік також прокоментував скандал. Він з сумом заявив, що “Бог їй суддя”, уточнивши про деградацію зірок і втрати всякого сорому.

У минулому році Бузова вже закривала свою сторінку в соцмережі. Близько полудня 23 січня користувачі соцмережі, не є передплатниками зірки, виявили, що не можуть переглянути її пости — на сторінці стояла заглушка «Це закритий аккаунт».

Бузова сховала аккаунт в Instagram від хейтерів, спровокованих невдалим жартом

Нагадаємо, відома російська телеведуча і актриса Ольга Бузова стала обличчям журналу Elle Girl, в якому приміряла кілька яскравих образів. На обкладинці глянцю, якій Бузова похвалилася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, «зірка», з сережками у вигляді хреста, постала в образі святої, яка склала руку в стародавньому жесті Mano Pantea

Джерело: Народна Правда