Дієтологи розповіли про продукти, вживання яких висмоктує молодість із шкіри

Цукор – найбільш шкідливий продукт, оскільки його часте вживання уповільнює синтез колагену — білка, який відповідає за пружність шкіри

Дієтологи розповіли про продукти, вживання яких висмоктує молодість із шкіри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Цукор, перероблене м’ясо, сіль, кава і алкоголь — фахівці назвали шість продуктів, які здатні викликати передчасне старіння шкіри.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Як відзначають вчені, цукор – найбільш шкідливий продукт, оскільки його часте вживання уповільнює синтез колагену — білка, який відповідає за пружність шкіри.

Далі йде перероблене м’ясо, надмірна кількість якого в раціоні негативно позначається на обміні речовин, робить шкіру тьмяною, псує її колір і підвищує схильність до виникнення акне.

Шкідлива для шкіри і сіль, що сприяє виникненню набряків і погіршує якості шкіри. На четвертому місці – кава, вона зневоднює організм і тим самим сприяє появі зморшок.

Далі розташувався алкоголь, адже вживання спиртних напоїв провокує появу припухлості на шкірі, роблячи більш вираженими кровоносні судини на ній.

Потрапили в список і продукти з кукурудзи, в тому числі пластівці для сніданків, чіпси та попкорн. Експерти вважають, що любов до цих продуктів порушує в організмі баланс жирних кислот омега-3 і омега-6.

Нагадаємо, газовані напої здатна спровокувати порушення мозкового кровообігу і, як наслідок, призвести до загибелі клітин головного мозку. Всього дві склянки сумнівної “шипучки” на 30% збільшують ризик виникнення інсульту в молодому віці.

Додамо, у 90% випадків інсульт викликають конкретні фактори ризику, яких можна запобігти: хронічні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, куріння, зайва вага, зловживання алкоголем, стрес і недостатня фізична активність. При цьому важливо: не забувати відпочивати, уникати стресових ситуацій, правильно харчуватися та займатися фізичними навантаженнями.

Крім того, вчені в черговий раз розповіли , які продукти провокують інсульт та інфаркт, тому ми розповімо, які продукти не слід вживати щоб уникнути цих страшних хвороб.

Джерело: Народна Правда