Герантологи розповіли, як зберегти мозок активним навіть у старості

Дослідження зайняло майже 10 років, в ньому взяли участь майже 2802 людини

Герантологи розповіли, як зберегти мозок активним навіть у старості
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені розповіли, що може вам допомогти для підтримання мозку в тонусі в похилому віці.

В авторитетному науковому виданні Science Alert розповіли про великому дослідженні вчених з Південної Флориди, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Уникнути такого неприємного явища як стареча деменція можна за допомогою спеціальних когнітивних вправ, які тренують наш мозок.

Дослідження зайняло майже 10 років, у ньому взяли участь майже 2802 людини. Всі вони повинні були виконувати спеціальні вправи, які розвивають пам’ять і сприяють прискореній обробці інформації.

У звіті даного дослідження йдеться про те, що досить великому відсотку людей з числа тих, хто виконував вправи вдалося уникнути недоумства в старечому віці.

Варто відзначити, що дане дослідження далеко не перше в своєму роді, раніше вже проводилися аналогічні випробування. Вчені з кожним разом все ближче і ближче до того, щоб підтвердити факт, що регулярні тренування мозку дозволяють продовжити його молодість, а це означає і збережуть світлу голову аж до глибокої старості.

Останні досліди вчених з Флориди тільки підтвердили цю теорію. Таким чином можна сміливо стверджувати, що вправи для мозку є не міфом, а реально працюючою порадою, яка допоможе вам зберегти ясний розум максимально довго.

Нагадаємо, в народній медицині у боротьбі із застудами та грипом активно використовують антисептичні та антибактеріальні властивості цибулі і чорної редьки, дієвість яких підтверджують і сучасні лікарі.

Як відомо, кашель — перший ознака застуди або вірусного захворювання. Народна медицина пропонує лікувати його трав’яними настоянками.

Раніше також повідомлялося, як лікувати кашель правильно, а медики дали цінні поради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...