Це корисно: медики порадили періодично влаштовувати собі голодування

Це допоможе зберегти молодість та знизити ризик захворіти на рак

Це корисно: медики порадили періодично влаштовувати собі голодування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики порадили періодично влаштовувати собі голодування, адже тимчасове утримання від їжі стимулює утворення в організмі хімічних сполук, які омолоджують та знижують ризик онкологічних захворювань.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на changeua.

До такого висновку прийшли вчені університету штату Джорджія, США. Вони проаналізували, як бета-гидроксимасляна кислота впливає на процеси старіння.

Вчені вважають, що в майбутньому буде можливо зімітувати цей ефект за допомогою препаратів, що впливають на гидроксибутират або Oct4, не використовуючи голодування. Це дозволить значно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера і раку.

Зазначимо, раніше ми розповідали, що “гормон голоду”, який синтезує кишечник в передчутті їжі, діє на пам’ять через кишкове відгалуження блукаючого нерва. Вчені з Південно-Каліфорнійського університету описали несподівані властивості греліну – “гормону голоду”, який синтезується в очікуванні їжі. Виявилося, що блукаючий нерв пов’язаний з процесами пам’яті. Вчені припустили, що ключову роль в цьому відіграє саме грелін.

Нагадаємо, науковці виявили дивовижну властивість улюбленого багатьма продукту – гриби здатні допомогти в профілактиці старечого недоумства. Як показало нове дослідження, гриби можуть виявитися тим самим продуктом харчування, який забезпечує захист від хвороби Альцгеймера. Науковці дійшли висновку, що вони містять біоактивні компоненти, які відіграють істотну роль у зниженні швидкості розвитку нейродегенеративних процесів.

Нагадаємо також, експерт у сфері фітнесу Нікі Віброу з Колчестера назвала один із дієвих способів, що дозволяє зберегти молодість. На думку британського фахівця, уповільнити небажаний процес старіння і підтримати оптимальний водний баланс в організмі допоможуть вісім чашок чаю на день. Численні дослідження показали, що у тих, хто регулярно п’є чай, старіння клітин відбувається набагато повільніше, ніж у тих, хто не вживає цього напою.

Джерело: Народна Правда