Держдума РФ вважає масові протести в Москві результатом “іноземного впливу”

У РФ підозрюють, що мітинги фінансуються іноземними державами

Держдума РФ вважає масові протести в Москві результатом “іноземного впливу”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Рада Держдуми Росії вважає, що причиною щотижневих масових протестів у Москві є втручання іноземних держав, в тому числі США.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «РИА Новости».

Влада Росії ухвалила рішення про створення комісії, яка почне розслідування фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи РФ, зокрема, у вибори.

За їх словами, мітинги в Москві проходять з допомогою фінансування іноземних держав, в тому числі США.

“Всі політичні фракції Держдуми наполягають на необхідності розслідування фактів втручання у внутрішні справи нашої країни”, — розповів депутат від “Єдиної Росії” Василь Піскарьов. Його обрали новим головою комісії.

Нагадаємо, в суботу, 17 серпня, як і в попередні вихідні, на проспекті Сахарова в Москві почався узгоджений мітинг КПРФ під гаслом «За чесні і чисті вибори! За владу закону та соціальні права громадян!». За даними «Білого лічильника», до 12:30 на акцію зібралися 3,6 тис. учасників, за даними поліції — близько 4 тис.

У минулу суботу, 10 серпня, в Москві під час мітингу, який проходив на проспекті Сахарова, сталися жорсткі затримання протестувальників силовиками.

Раніше російський репер Oxxxymiron розповів, що ходить на акції протесту в Москві, через те, що «НЕ хоче масових заворушень». На його думку, якщо між росіянами не з’явиться діалог, то Кремлю доведеться спостерігати вже зовсім не мирний мітинг.

Джерело: Народна Правда