Дієтологи розповіли про чудодійний напій для схуднення

Щоб схуднути, необхідно пити якомога більше ароматного напою певного сорту

Дієтологи розповіли про чудодійний напій для схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені визначили сорти зеленого чаю, які найкраще допомагають у боротьбі із зайвою вагою.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на newsyou, з’ясувалося, що далеко не всі сорти цього напою допомагають схуднути, а виключно улун з жасмином і молочний улун.

Перший варіант, до того ж більш ефективний, порівняно з молочним “братом”, тому що завдяки жасмину прискорюється процес обміну речовин в організмі, а хороший метаболізм, як відомо, допомагає швидко спалювати зайві калорії.

Крім того, жасминовий чай має седативний ефект, позбавляючи від безсоння і дратівливості, розслабляє, притупляє кашель і нормалізує тиск.

Вчені також підкреслюють, що аромат жасмину піднімає настрій і надає тонізуючий ефект, підвищуючи працездатність і життєздатність організму.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що нещодавні дослідження вчених свідчать, що щоденне вживання води може не просто позитивно вплинути на здоров’я людини, а й попередити розвиток небезпечних хвороб.

Раніше американські вчені провели масштабне дослідження , в ході якого прийшли до висновку, що жувальна гумка (жуйка) завдає шкоди роботі тонкого кишечника.

В той же час японські фахівці повідомили, що переїдання не слід вважати головною причиною ожиріння – зайва вага з’являється під дією імунних клітин кишечника. Любителям солодкого та інших продуктів, що сприяють, як прийнято вважати, набору ваги, можна більше не турбуватися: в ожирінні винна не їжа, а клітини ILC2.

Джерело: Народна Правда