Індійська влада арештувала тисячі людей в одному зі своїх регіонів: що відбувається

Людей у Кашмірі було затримано згідно із Законом про громадську безпеку

Індійська влада арештувала тисячі людей в одному зі своїх регіонів: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У індійському Кашмірі від 5 серпня, коли влада Індії позбавила автономії штат Джамму і Кашмір, було затримано близько чотирьох тисяч людей.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє AFP, посилаючись на власні джерела в уряді.

Зазначається, що людей у Кашмірі було затримано згідно із Законом про громадську безпеку, суперечливим законом, який дозволяє владі ув’язнювати людей на термін до двох років без звинувачення чи судового розгляду.

“Більшість з них були вивезені з Кашміру, оскільки у в’язниць тут не вистачало можливостей”, – заявило джерело.

Нагадаємо, у штаті Уттаракханд в Індії повінь змила 20 будинків, 18 людей пропало без вісти. Щонайменше 18 людей вважаються зниклими безвісти в північному штаті Уттаракханд в Індії після того, як річка Тонс, що вийшла з берегів, змила близько 20 будинків. Річка Тонс розлилася через рясні мусонні зливи, що обрушилися на штат останнім часом. Уряд штату направив рятувальників з Національних сил реагування на стихійні лиха для евакуації та допомоги постраждалим. При цьому безперервні дощі ускладнюють рятувальну операцію.

Нагадаємо також, в Індії в штаті Ассам на північному сході країни зазнав аварії винищувач Су-30 Військово-повітряних сил країни. В результаті аварії двоє пілотів отримали поранення. Офіційний представник Міністерства оборони Індії заявив, що винищувач проводив регулярний тренувальний політ. Він упав на землю близько 20:30 за місцевим часом.

До слова, президент України Володимир Зеленський відвідає Індію найближчим часом. Він провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Республіки Індія Нарендрою Моді. Володимир Зеленський привітав Нарендру Моді з переконливою перемогою на загальнонаціональних парламентських виборах і переобранням на посаду Прем’єр-міністра Індії. Президент України і прем’єр-міністр Індії незабаром обміняються офіційними візитами.

“Сторони позитивно відзначили інтерес індійської молоді до навчання у закладах вищої освіти України, зростання уваги індійського кінематографа до нашої країни, традиційну популярність Індії серед українців”, – зазначили у президента.

Джерело: Народна Правда