Канадські дієтологи розповіли, як схуднути за допомогою макаронів

Вживати їх слід особливим чином

Канадські дієтологи розповіли, як схуднути за допомогою макаронів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

За допомогою макаронів можна скинути вагу, але є одне “але”.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Британський медичний журнал», канадські вчені провели цікаве дослідження щодо вуглеводів.

Канадські вчені з госпіталю святого Михайла в Торонто провели науковий експеримент, за підсумками якого заявили, що макарони сприяють схудненню. Правда, фахівці відзначили, що вживати їх слід особливим чином.

Довгий час вважалося, що макаронні вироби протипоказані людям, які знаходяться на дієті з метою схуднення. Втім, одне з недавніх досліджень спростувало популярний міф. Вчені вивчили склад макаронів і його вплив на організм, після чого провели експеримент, учасниками якого стали 2 500 осіб.

Протягом певного часу добровольці вживали макарони замість інших джерел вуглеводів. Результат дослідження став несподіванкою для авторів роботи. Учасники з’їдали по 3,3 порцій макаронів в тиждень. В результаті їм вдалося позбутися від 500 грамів зайвої ваги.

Канадські дієтологи розповіли, як схуднути за допомогою макаронів

Результати дослідження фахівці опублікували на сторінках «Британського медичного журналу». У статті йдеться про те, що макарони не провокують набір зайвої ваги, а навіть дозволяють його втратити.

Крім цього вчені довели, що низький глікемічний індекс продукту допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові. При цьому вчені відзначили, що вживати макарони слід без добавок, таких як сир, кетчуп та інші соуси.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що з метою визначення наявності чи відсутності проблеми зайвої ваги, для можливості назвати ідеальну вагу для кожної людини, необхідно опиратися не лише масу тіла.

Також ми повідомляли, що для того, щоб тримати себе у формі постійно, дієтичне харчування повинно стати нормою життя. При вживанні правильних продуктів ваша вага завжди буде в нормі, а організм поповниться вітамінами і корисними мікроелементами.

Джерело: Народна Правда