Лікарі порадили список продуктів, які допоможуть попередити виникнення онкології

Найголовнішим овочем-"борцем" визнано томат

Лікарі порадили список продуктів, які допоможуть попередити виникнення онкології
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відомий американський вчений Вільям Лі визначив найкращі продукти, які допомагають знизити ризики розвитку онкологічних захворювань.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на росЗМІ.

Loading...

Вчений, засновник Асоціації ангіогенезу розробив відповідну систему харчування.

Найбільш «ефективними» борцями з онкологією Лі вважає продукти харчування, серед яких багато овочів, фруктів, за ним йдуть страви з молочних продуктів і овочів.

Свою «дієту проти раку» Лі представив у книзі «Eat to Beat Disease: The New Science of How Your Body Can Heal Itself» («Їжте, щоб перемогти хворобу: нова наука про те, як ваше тіло може зцілити себе»).

Зокрема, він пише, що головним овочем вважає томати, які містять корисні мінерали, в тому числі лікопін, що гальмує процес мутацій в організмі; квашену капусту, яка також володіє безліччю корисних властивостей; сою, ягоди і зелений чай.

Окреме місце в своїй дієті Лі відводить йогуртам і кімчи – корейська страва, в основі якої лежить пекінська капуста із додаванням корейських спецій.

Крім того, Лі пише про те, велику роль в правильному харчуванні відіграють горіхи, ягоди і картопля. Також у своїй книзі він відводить багато місця яблукам, а особливо яблучному сидру.

Він у своїй книзі пояснює, для чого вживати той чи інший продукт, а також говорить про те, що необхідно їсти більше овочів.

«Наша генетична доля не визначена фактом народження. Сам геном залишається незмінним, але певні гени зберігають здатність змінюватися під впливом оточуюючих чинників – тобто все залежить від того, що ти їси, чим ти дихаєш … », – пише Лі.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що вегетаріанська дієта рятує життя людей та знижує ризик серцево-судинних захворювань у людей середнього віку. Згідно попередніх досліджень, у людей, раціон яких складався з овочів, бобових, горіхів, цільнозернових, зменшувався ризик захворювання на серцеву недостатність на 40%.

Джерело: Народна Правда