Скляний “міст Кличка” знову посеред скандалу: в конструкціях завелись мухи

Скляний "міст Кличка" знову посеред скандалу.

Скляний “міст Кличка” знову посеред скандалу: в конструкціях завелись мухи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео

Велосипедно-пішохідний «міст Кличка» від Арки Дружби Народів до Володимирської гірки знову опинився посеред скандалу. У скляних елементах завелися мухи.

Loading...

Про це повідомляє НРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook Дмитра Вдовіко, який оприлюднив підтверджуюче відео.
З відео вбачається, що «міст Кличка» обзавівся жителями. Під скляними елементами мосту поселилися мухи, які як видно з відео досить непогано там себе почувають та покидати нову оселю не планують.

Коментарі не заставили себе довго чекати, та гості на язик коментатори висунули масу теорій та припущень подальшого розвитку подій.

Будете сміятись, але всередині скла на мосту Клічка завелись мухи..

Gepostet von Dmytro Vdoviko am Sonntag, 18. August 2019

«То не мухи, а бактеріологічна зброя для знищення моста!!! 10 мільярдів Віталя вимагає для ліквідації мухи- терористки!», «Ці мухи армурують бронескло кличка….», «Там волого, скоро і грибок заведеться» – відзначили вони під дописом.

Нагадаємо, депутат Київради Ілля Сагайдак опублікував документи, що свідчать про сумнівні дії мера Києва Віталія Кличка, якого поки вирішили залишити на посаді, у рамках фінансування будівництва Шулявського мосту.

Додамо, у Київській міській державній адміністрації прокоментували новий інцидент зі скандальним пішохідно-велосипедним мостом, який ще називають мостом Кличка, де утворилася тріщина і провисли троси, які стягують огорожу. За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, тріщина, про яку йдеться, розташована не на мосту, а  біля стійки огородження на материку. Причиною НП, ймовірно, міг стати перепад температур і туго натягнуті троси.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...