Трамп про “купівлю” Гренландії: просто велика угода з нерухомістю

Купівля Гренландії: просто велика угода з нерухомістю.

Трамп про “купівлю” Гренландії: просто велика угода з нерухомістю
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

18 серпня, президент США Дональд Трамп, підтвердив інформацію, що потрапила у ЗМІ, відносно розгляду адміністрацією питання про купівлю автономної території у складі Данії – Гренландії.

Loading...

Про це повідомляє НРОДНА ПРАВДА з посиланням на Fox News.

Видання повідомляє, що про це Трамп розповів під час спілкування із журналістами. За його твердженнями, контролюючи Гренландію Данія втрачає грошовий ресурс.

Вказану угоду президент США назвав просто «угодою з нерухомістю» та відзначив, що Данія щорічно втрачає майже 700 мільйонів доларів на рік. Оскільки, за його словами, США «великий союзник Данії», то вони захищають дану країну такою угодою, зменшуючи втрати останньої. Крім того, це є стратегічно непогано для Сполучених Штатів.

“Я думаю про те, поїхати туди. Я не обов’язково поїду туди, але можливо поїду. Ми їдемо в Польщу, а потім ми можемо поїхати в Данію — зовсім не з цієї причини, але ми розглядаємо це. Хоча це не є питання номер один”, – додав Трамп.

В той же час, візит до Данії, згідно опублікованих відомостей, запланований на початок вересня.

Нагадаємо,  американський президент Дональд Трамп захопився новою ідеєю. Він зацікавився, що потрібно для того, щоб купити Гренландію, яка є частиною Данії. У той же час Гренландія відкинула тезу про те, що її взагалі можуть виставити на продаж.

Додамо, Дональд Трамп заявив, що в Білому домі підготують відповідь на попередження інших країн про небезпеку поїздок у США. Таким чином президент США прокоментував рекомендації Японії, Уругваю і Венесуели для своїх громадян переглянути необхідність відвідин США.

Джерело: Народна Правда