У Зеленського поскаржились, що на депутатів “вішають ярлики” через розслідування ЗМІ

В партії "Слуга народу" одночасно засудили і підтримали Максима Бужанського

У Зеленського поскаржились, що на депутатів “вішають ярлики” через розслідування ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В партії президента України Володимира Зеленського  “Слуга народу” засудили слова обраного депутата від політсили Максима Бужанського, який обізвав журналістку “тупою вівцею”,  однак назвали таку реакцію політика зрозумілою через оціночні судження представників ЗМІ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву політична партія опублікувала на власній сторінці у Facebook.

Loading...

Скандал виник увечері 18 серпня, коли  Максим Бужанський у своєму Telegram-каналі написав, що вважає журналістку видання “Новое время” Ольгу Духнич “тупою вівцею з одіозного ЗМІ” через її висловлювання щодо його любові до СРСР і ностальгії за часами Януковича.

“Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу “Новое Время”, – йдеться у заяві.

Разом з тим, в “Слузі народу”зазначили, що висловлювання Бужанського були “хоч і надмірною та неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження стосовно особистих почуттів”.

“Тому ми просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень – адже будучи оприлюдненими на офіційних сторінках поважних видань, вони у подальшому сприяють наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків, які ще навіть не почали каденцію в якості народних обранців”, – зазначається у заяві.

Нагадаємо, голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков вважає, що 50 тисяч гривень – це замала для народного депутата зарплата.  При цьому своєю майбутньою зарплатою Разумков задоволений, оскільки “сформував собі матеріальну подушку завдяки бізнесу”, а бізнес, як зізнався Разумков, він переписав на дружину.

додмо, що днями Дмитро Разумков зробив нову заяву щодо війни на Донбасі –  він заявив, що сподіватися на швидке завершення війни на Донбасі не варто, оскільки все вирішує зовсім не Верховна Рада України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...