В Британію повернулася страшна хвороба, яку одного разу вже “повністю подолали”

У першому кварталі 2019 року в країні зафіксовано 231 випадок захворювання

В Британію повернулася страшна хвороба, яку одного разу вже “повністю подолали”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Великобританія втратила статус країни, яка перемогла кір.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ВВС.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розпорядився прийняти термінові заходи для захисту британців від кору.

Захворювання можна перемогти лише двома дозами вакцини, але на тлі зниження імунізації, проблема знову повернулася в багато країн Європи. Тепер і Великобританія втратила статус країни, яка перемогла кір. Всього три роки тому в країні повністю вдалося вирішити проблему.

Повідомляється, що першому кварталі 2019 року у Великобританії був заиксирован 231 випадок захворювання на кір.

За словами прем’єр-міністра країни, з сьогоднішнього дня уряд бере під свій контроль ситуацію з вакцинацією від кору. Компаніям, що займаються соціальними мережами, настійно рекомендується придушити повідомлення про вакцинацію, які вводять в оману. Фірми будуть запрошені на саміт, щоб вивчити, як вони можуть краще просувати точну інформацію про вакцинацію.

На даний момент тільки 87% британських дітей отримали другу дозу вакцини проти необхідних 95%. Так, у Британії кожна сьома дитина не пройшла повну стадію імунізації. Показники в Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії трохи краще, але також не досягають цільового показника.

Як повідомлялося, з початку серпня в Україні з’явилися нові випадки зараження небезпечною хворобою. Мова йде про кір. За період з 27 липня по 2 серпня зафіксовано 160 нових випадків захворювання серед дорослих і 127 випадків серед дітей.

Нагадаємо, що кір і краснуха мають схожі симптоми: підвищення температури і поява плямистих висипань на шкірі. Лікарі розповіли, як розрізнити ці два гострих інфекційних захворювання.

Крім того, на Сумщині виявили пацієнта, хворого на туляремію. Це серйозне інфекційне захворювання, від якого в Україні немає вакцини.

Джерело: Народна Правда