Євросоюз похвалив Україну за прогрес у реформуванні освіти

Одне з основних досягнень чинного уряду, в тому числі у частині освіти, - це реформа децентралізації

Євросоюз похвалив Україну за прогрес у реформуванні освіти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава представництва ЄС в Україні, який розповів, що Європа планує виділити 55 млн євро для проведення реформ, високо оцінив досягнення українського уряду в сфері реформування освіти.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Інтерфакс».

На освітній “Всеукраїнської серпневої конференції”, яка пройшла в понеділок в Києві, Хьюг Мінгареллі зазначив, що Україна далеко просунулася за короткі терміни.

“Те, що ви змогли досягти за цей короткий термін у складних умовах, – це надзвичайні і виняткові досягнення. Те, що ви досягли за останній рік, – не так багато людей у багатьох країнах могли б похвалитися такими результатами”, – розповів Мінгареллі.

Глава представництва ЄС в Україні повідомило, що одне з основних здобутків чинного уряду, в тому числі в частині освіти, – це реформа децентралізації. На його думку, важливо, що держресурси на освіту на місцевих рівнях також стануть доступними.

“Ми зараз запускаємо нову програму, де 58 млн євро будуть надаватися для реформи профосвіти в Україні, і це буде важливим внеском”, – повідомив Мінгареллі.

Він розповів, що планується створення нової команди підтримки реформ у Міністерстві освіти і науки. Група продовжить розпочату реформу держуправління в Україні.

“Ми готові допомагати і підтримувати, щоб ваша спроможність зростала ще більше, щоб робити такі фантастичні речі на благо молодих українських громадян”, – резюмував глава представництва ЄС в Україні.

Нагадаємо, Європейський союз збирається виділити Україні 55 мільйонів євро на реформу сектора управління державними фінансами для поліпшення системи управління держкоштами на рівні місцевих громад.

Раніше США пригрозили Європейського союзу економічними і політичними наслідками, у разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони та озброєння.

Джерело: Народна Правда