Заарештовані активи “Укртелекому” продадуть, аби погасити борги перед Ощадбанком

Борг «Укртелекому» перед банком склав 1,8 млрд грн

Заарештовані активи “Укртелекому” продадуть, аби погасити борги перед Ощадбанком
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Виконавча служба наклала арешт на майже 93% акцій «Укртелекому» за борги власника компанії перед Ощадбанком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба державного банку.

Loading...

“У встановлені проспектом емісії терміни ТОВ “ЕСУ” не здійснило погашення облігацій та не сплатило нарахований купонний дохід, у зв’язку з чим Ощадбанк стягнув заборгованість в судовому порядку”, – йдеться в повідомленні.

93% акцій «Укртелекому», арештовані виконавчою службою, повинні бути продані для погашення 1,8 млрд грн боргу власника компанії – ТОВ «ЕСУ» – перед АТ «Ощадбанк».

За даними Ощадбанку, судові процедури тривали майже два роки. “При цьому ТОВ “ЕСУ” намагався у судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, однак Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію Ощадбанку, і розстрочка була скасована.

Раніше, державний «Ощадбанк» виграв у «Укртелекому» спір щодо договору купівлі-продажу облігацій на 1,5 млрд грн. Верховний суд ухвалив нове рішення, яким повністю відмовив «Укртелекому» у задоволенні його позовних вимог до Ощадбанку про розірвання договору купівлі-продажу облігацій.

Відомо, що 15.09.2015 між «Укртелекомом» та Ощадбанком був укладений договір, згідно з яким банк зобов’язався передати у власність «Укртелекому», а останній зобов’язався не пізніше 15.03.2017 прийняти і оплатити облігації ТОВ «ЕСУ» (власник контрольного пакету акцій «Укртелекому») серії С за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний дохід по облігаціях. У серпні 2017 року «Укртелеком» подав до Господарського суду Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов’язань за договором припиненими.

Нагадаємо, з 1 березня 2018 Укртелеком припинив надавати послугу пересилання телеграм, яка давно стала популярною і збитковою.

Як раніше повідомлялося, українці скаржаться на отримання листів з погрозами від колекторських компаній, пов’язаних з ПАТ «Укртелеком». Національний оператор зв’язку вимагає від громадян сплатити борги у певні терміни, інакше до них будуть спрямовані виїзні групи для встановлення особи з подальшою подачею позову до суду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...