Майже сотню тисяч жителів Луганщини позбавили води

Майже сотню тисяч жителів Луганщини позбавили води
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У зв’язку зі знеструмленням підприємства по очищенню і видобутку води у Луганську, куди нещодавно запросили президента України Володимира Зеленського, майже 100 тисяч жителів залишилися без води.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Лисичанської міської ради.

Loading...

“Термінове засідання було скликане у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП “Лисичанскводоканал” 19 серпня 2019 року, що призвело до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення в містах Лисичанську, Новодружеську, Привіллі”, — йдеться в повідомленні.

Прес-служба попереджає, що без водопостачання залишилися 55,6 тисяч населення центральної частини міста Лисичанська, міст Привілля і Новодружеська. І ще 24,4 тисячі населення південної частини міста Лисичанська, а також об’єкти соціальної сфери.

За результатами обговорення, місцевою комісією було прийнято рішення зобов’язати ТОВ “Енерго Схід” і ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” до виконання вимоги ст. 6 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”.

“Лисичанському міському управлінню ГУ ДСНС України в Луганській області і підприємству КАТП — 032806 — забезпечувати підвіз питної і технічної води населенню міст Лисичанськ, Новодружеське, Привілля, у першу чергу, на об’єкти соціальної сфери (лікарні, дитячі садки та ін), які залишилися без водопостачання; Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в сфері ЖКГ — підготувати проект рішення виконкому Лисичанської міської ради на виділення ПММ з місцевого матеріального резерву”, — повідомила прес-служба.

Також члени комісії вирішили звернутися з інформацією про загрозу виникнення надзвичайної ситуації до президента України Володимира Зеленського, прем’єра Володимира Гройсмана і до народних депутатів. Крім цього вони попросили допомоги у прокуратури Луганської області, Головного управління національної поліції у Луганській області та ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, на окупованій Луганщині бойовики підбили безпілотний літальний апарат малого радіусу дії СММ ОБСЄ поблизу Первомайська. Згідно з оцінкою, пошкодження були викликані вогнем зі стрілецької зброї.

Раніше, у зв’язку з посухою на території окупованого Криму, уряд РФ почав загрожувати Україні, що вони планують перекрити витоки “їх” річки Дніпро, яка бере свій початок під Смоленськом. На думку експерта, ця ідея є нежиттєздатною. Це чергова спроба примусити Київ сісти за стіл переговорів з окупантами без посередників – Європи і США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...