Екс-ватажок “ДНР” зробив скандальну заяву про захоплення Криму Росією

Крим міг би бути й досі українським

Екс-ватажок “ДНР”  зробив скандальну заяву про захоплення Криму Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-голова “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що місцеві жителі були пасивними під час окупації Криму.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росЗМІ, колишній очільник квазіреспубліки відмітив, що кримчанам було все одно, хто буде головним у Криму.

Колишній ватажок бойовиків ДНР, який брав участь також в окупації Криму, Ігор Гіркін (Стрєлков), заявив, що більшій частині населення півострова було “плювати” на те, якою буде влада в Криму.

За словами Гіркіна, на Донбасі місцеве населення нібито діяло на стороні окупантів набагато активніше, ніж в Криму.

“Донбас за активністю набагато перевершив Крим. Включаючи, може бути, навіть Севастополь. Я був і там, і там і прекрасно знаю, як відбувалася самоорганізація росіян у Криму. Значній частині населення було глибоко плювати на те, чия буде влада – російська або українська”, – зізнався бойовик.

Гіркін вважає, що якби не дії Росії з окупації півострова, то навіть прихильники “возз’єднання” з РФ на барикади б не вийшли.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що одіозний терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів: у ліквідації ватажка “ДНР” Олександра Захарченка в першу чергу були зацікавлені його російські куратори.

Також ми повідомляли, що колишнього ватажка бойовиків «ДНР» Ігоря Гіркіна назвали психічно хворою людиною, яка не лікується.

А головний редактор “Эхо Москвы” Олексій Венедиктов пояснив, чому російський терорист Ігор Гіркін, який брав участь в окупації Криму та виступав одним з ініціаторів російської агресії на Донбасі в 2014 році, зараз виявився непотрібним владі РФ.

Джерело: Народна Правда