Легендарний режисер Марк Захаров у реанімації: що сталося

Лікарі оцінюють його стан як важкий, але стабільний

Легендарний режисер Марк Захаров у реанімації: що сталося
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Радянський і російський режисер театру і кіно, народний артист СРСР Марк Захаров терміново госпіталізований в одну з московських клінік.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє телеканал РЕН ТВ.

За даними російських журналістів, Марк Захаров знаходиться в реанімації. У 85-річного художнього керівника театру “Ленком”, за попередніми даними, діагностували двостороннє запалення легенів. Лікарі оцінюють його стан як важкий, але стабільний.

Зазначимо, Марк Захаров народився в 1933 році в Москві. Закінчив акторський факультет ГІТІСу, а в 1973-му став головним режисером театру імені Ленінського комсомолу (“Ленком”).

Серед найуспішніших робіт режисера такі вистави як: “В списках не значився”, “Хлопець з нашого міста”, “Юнона і Авось”, “Божевільний день або Одруження Фігаро”, “Блазень Балакірєв”, “Ва-банк”, “Одруження”, “Вишневий сад”.

https://www.youtube.com/watch?v=WXsptdINflM

Його стрічки увійшли у золотий фонд вітчизняного кінематографа: “Дванадцять стільців”, “Звичайне диво”, “Той самий Мюнхгаузен”, “Будинок, який побудував Свіфт”, “Формула кохання”, “Убити дракона”.

Нагадаємо, нещодавно відомий радянський і російський актор Армен Джигарханян переніс складну операцію на серці. Лікарі встановили йому складний кардіостимулятор останнього покоління. Стан актора лікарі оцінюють, як стабільно важкий, у артиста складна форма аритмії.

Як повідомлялося раніше, про проблеми з серцем Армена Джигарханяна російські ЗМІ повідомили ще в 2017 році. Навесні того року Джигарханян був госпіталізований з інфарктом. Він був у комі і підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

14 серпня ЗМІ повідомили, що у актора і режисера Армена Джигарханяна на фоні ниркової та серцево-судинної недостатності загострилося давнє захворювання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...