“Руставі-2” звільнив журналіста, який образив Путіна в прямому ефірі

У Росії цю новину сприйняли з особливим ентузіазмом.

”Руставі-2″ звільнив журналіста, який образив Путіна в прямому ефірі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Нове керівництво грузинського телеканалу “Руставі 2” прийняло рішення звільнити кількох журналістів, в тому числі ведучого Георгія Габунию, який в прямому ефірі звернувся до російського президента Володимира Путіна, використовуючи нецензурну лексику.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про відповідне рішення керівництва розповів на прес-конференції, новий генеральний директор Паата Салія, повідомляється на сайті каналу.

Також звільнили начальника інформаційної служби Нодара Меладзе і продюсера Георгія Лаперашвили.

“Звільнено з роботи продюсер і ведуча аналітичних передач Ека Квесітадзе, керівник інформаційної служби телеканалу Нодар Меладзе, а також ще кілька продюсерів і ведучих, в їх числі і ведучий Георгій Габунія”, – повідомив на брифінгу новий генеральний директор “Руставі 2” Паата Салія.

За словами Салии, офіційно всі вони покинуть свої посади по закінченню відпустки.

В Росії цю новину сприйняли з особливим ентузіазмом.

“Отримуючи зарплату на “Руставі 2”, вони виступали за зміну власника телеканалу і заявляли про створення власного каналу — мабуть, ще більше “вільного”. З прислів’ям “Не кусай руку, яка тебе годує” хлопці явно не знайомі”, – зловтішався в Telegram-каналі телеканал НТВ.

18 липня телекомпанія “Руставі 2” змінила власника: її новим власником став бізнесмен Кібар Халваши. Відразу після цього з поста гендиректора телекомпанії був звільнений Ніка Гварамія. В кінці липня він заявив про намір створити свій телеканал.

Нагадаємо, відомий ведучий Георгій Габунія покрив матом президента Російської Федерації Володимира Путіна на одному з головних телеканалів Грузії «Руставі-2». Це сталося у прямому ефірі авторської програми «Посткриптум», де він вирішив звернутися до глави Кремля. Ведучий озвучив ряд нецензурних епітетів, які були застосовані саме до президента РФ. Найбільш безневинним виразом в його “полум’яній” промові виявилося: «с**а ти підзаборна, л**но ти собаче».

Джерело: Народна Правда