У зміни на краще вірить лише кожен четвертий росіянин: соцопитування

Майже дві третини опитаних також не вважають ситуацію в країні досить стабільною

У зміни на краще вірить лише кожен четвертий росіянин: соцопитування
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Більше половини жителів Росії не чекають покращень в економіці та фінансовій сфері країни через 20 років: на думку 30% з них, нічого не зміниться, а 22% вважають, що буде тільки гірше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать результати опитування Фонду “Громадська думка” (ФОМ).

На позитивні зміни в економіці розраховує лише кожен четвертий. Також розподілилися відповіді і щодо соціальної захищеності, безпеки і освіту в країні через 20 років. Найменше росіяни чекають того, що в країні почнуть більше довіряти один одному, — які вірять в це було тільки 12%.

Крім того, кожен п’ятий учасник опитування готується до того, що життя стане ще менш спокійним, ніж є, а 32% думають, що в цьому плані ситуація не зміниться. Ще 18% респондентів заявили, що жити в Росії буде більш безпечно.

Майже дві третини опитаних також не вважають ситуацію в країні достатньо стабільною, щоб вибудовувати тут на найближчі роки плани на життя. Найчастіше вони пояснювали це невпевненістю в завтрашньому дні, маленькими зарплатами і зростанням цін.

Нагадаємо, в Кремлі бояться, що протести в Москві, на яких було затримано більше 10-ти неповнолітніх, можуть стати початком ланцюгової реакції по всій країні. Як і в попередні п’ять вікендів, 10 серпня росіяни вийшли на вулиці столиці. 50-60 тисяч демонстрантів вимагають допуск опозиційних політиків до участі у виборах міської Думи Москви.

Раніше, 10 серпня в Москві на проспекті Сахарова пройшов мітинг з вимогою звільнити політично ув’язнених і допустити незалежних кандидатів до виборів у Мосміськдуму, на який прийшло понад 48 тис. осіб. Також в декількох містах Росії пройшли пікети солідарності з Москвою.

Джерело: Народна Правда